APARTAMENTY ZAKOPANE

Rezerwacja telefoniczna lub mailowa w godzinach 8:00-21:00 +48 608 773 680   apartamenty@apart-center.pl

Strona główna › Kompleksy › Domek Dziko Hanka

Domek Dziko Hanka

Ul. Rysulówka 80, 34-511 Kościelisko

Dziko Hanka to idealna baza wypadowa w Tatry Zachodnie. Dla osób nastawionych na wycieczki piesze po górach jak i zimowe szusowanie  położenie w Kościelisku z dala od miejskiego zgiełku będzie znakomite. Spokojna okolica, stoki Gubałówki, lasy i potoki. Z balkonu roztacza się piękny widok na góry od Giewontu przez Całe Czerwone Wierchy aż po Kominy. Do doliny kościeliskiej ok 15 min na piechotę. Bus do centrum Zakopanego zatrzymuje się pod samym domem. Niedaleko do witowiańskich basenów termalnych. Po reformie administracyjnej Kościelisko odłączyło się od Zakopanego i teraz jest niezależną miejscowością. Zakopane i Kościelisko położone są w południowej Polsce, w województwie małopolskim, powiecie tatrzańskim. Region ten zwany jest Podhalem, które znajduje się u samego podnóża Tatr i jest to jeden z unikalnych regionów Polski ze względu na mocne przywiązanie do kultury i tradycji ludowej, która jest cały czas żywa. Wnętrze utrzymane w stylistyce regionalnej bez zbędnych nawiązań do nowoczesności. Posesja zamykana, ogród do dyspozycji Gości. Sauna, miejsce na grilla, basen ogrodowy latem.

Ul. Rysulówka 80, 34-511 Kościelisko Pokaż większą mapę
Domek w pieknej, widokowej części Kościeliska czyli na Rysulówce,w drugiej linii zabudowy, wjazd do posesji między numerem 76 a 82.

 • Najbliższe otoczenie obiektu

  Obiekt Dziko Hanka położony jest w Kościelisku, zaledwie 2,1 km od Doliny Kościeliskiej i 2,2 km od Jaskini Mroźnej.  Od wyciągu krzesełkowego Butorowy Wierch obiekt oddalony jest o 4,4 km.  W najbliższej okolicy zimowe narciarskie trasy biegowe i Ośrodek Biatlonowy. Potok górski Kamieniec z pięknymi trasami spacerowymi. W centrum Kościeliska piękny drewniany Kościół, Scena plenerowa z siłownią pod chmurką i sala zabaw dla dzieci "Fabryka Talentów"
 • Komunikacja, dojazd itp

   Zakopane centrum: Dworzec główny 10 min samochodem lub 15 min busem (komunikacja zbiorowa)
 • Szacunkowy koszt dojazdu Taxi do Centrum

  35zł
 • Najbliższe sklepy

  Żabka 1,5 km
  Lewiatan "Anna" 1,2 km
  Lewiatan "Rajski" 2,5 km
 • Najbliższe restauracje

  Restauracja "Witowianka" 4km  
  Karczma "Gazdówka pod lasem" 2 km
  Karczma "Józef" 3km
  Restauracja i pizzeria "Good Food" 1,5 km
  Pizzeria "Pełna chata" 2 km
 • Najbliższe stoki

  Wyciąg narciarski Chotarz - o 2,1 km
  stacja narciarska Biały Potok3 km.
  Stacja Szymoszkowa - 3 km.
  Wyciąg WitówSki - 5km

Apartamenty w tym kompleksie